Pobočka Brno


Vážení partneři, Vážení zákazníci, přátelé,Brno_pobocka

v průběhu léta 2014 jsme pro Vás otevřeli novou pobočku Mechaniky Děčín v Brně-Žebětíně. Pobočka je připravena uspokojit jakékoli Vaše požadavky, nejen týkající se materiálního vybavení, ale také poradit s Vaším problémem (tachografy, palubní přístroje, snímače, stahování dat z karet a tachografů,…)

Pobočka je určena nejen provozovatelům AMS (pomoc v nouzi s chybějícím materiálem), ale také samozřejmě zájemcům ze stran dopravců, řidičů a v neposlední řadě majitelům jachet, lodí, lodiček, prostě všech, kteří mají zájem o produkty VDO.

Hlavní náplní pobočky je prodej tachografů (analogových, digitálních, nových, repasovaných) a příslušenství k nim (záznamové kotouče, termopásky do DT, prostředky na stahování a vyhodnocení dat z karet a DT) a dalších náhradních dílů jako jsou snímače pro tachografy a další. Tyto produkty můžete rovněž zakoupit na našem e-shopu.

Je také možný osobní odběr zboží objednaného v Mechanice Děčín (na e-mailu expedice@mechanikadc.cz)- ušetříte tak na poštovném.

Jste srdečně zváni na naší pobočku, káva a studený nápoj je Vám v příjemném prostředí vždy k dispozici při konsultaci Vašich problémů s naším vyškoleným personálem.

Adresa pobočky:

Mechanika Teplice, družstvo
závod TACHOGRAFY Děčín – pobočka Brno
Bartolomějská 845/31
641 00 Brno – Žebětín

tel.: 739 391 634

Otevírací doba:
Po - Pá – od 9:00 do 16:00 hodin
mimo tuto dobu jsme tu pro Vás na telefonním čísle výše uvedeném