Palubní přístroje VDO


Série Cockpit International

Série Cockpit Vision

Nejen pro marínu

Plug&Play

CAN přístroje série Ocean Line

Pro malosériovou výrobu

Programovatelné CAN přístroje

série CAN Cockpit

Série View Line

Série Modul Cockpit

II generace

Nabízíme Vám palubní přístroje VDO s množstvím různých kombinací rámečků, průměrů a rozsahů. Je na Vás, aby jste vybrali palubní přístroje pro Vaše aplikace dle Vašich požadavků na design a potřeby.

Podívejte se na náš eshop , který postupně doplňujeme.

Pokud nenajdete co jste hledali,neváhejte nás kontaktovat, z porfolia palubních přístrojů Vám dodáme cokoli od VDO, jak do vozidel tak lodní přístroje
(dostupné kompletní řady palubních přístrojů – CAN Cockpit, Viewline, Cockpit International, Cockpit Vision)

Veškeré katalogy k níže uvedeným přístrojům naleznete zde

Série CANCockpit

Serie CANCockpit odpovídá  moderním trendům. Potřebujete palubní přístroj, který se Vám  přispůsobí? Není nic jednoduššího se sérií CANCockpit. Veškeré signály (spotřeba paliva, teplota oleje, tlak oleje, napětí palubní sítě atd.) se získávaní ze standardní sběrnice CAN (SAE    J1939,CAN Open), nebo z analogových a frekvenčních vstupů a dle Vašich naprogramovaných požadavků (pomocí jednoduchého softwaru pod OS Windows) se zobrazují na displeji přístrojů CANCockpit. Velice flexibilní systém, který umožňuje úsporu Vašich finančních prostředků a úsporu místa na palubní desce. Není nutné na zakázku vyrábět drahé kopletní palubní desky (v malých sériích), stačí Vám CANCockpit.

Pozn.: všechny vstupy (analogový, frekvenční, proudový) a výstupy jsou plně uživatelsky programovatelné pro Vaše aplikace. Pokud nelze data získat ze sběrnice CAN (vozidlo jí neobsahuje) lze využít tyto vstupy k měření hodnot z jakéhokoli snímače (tlak, teplota, otáčky) případně stavové hodnoty (zapnuto, vypnuto) atd.
Master přístroj rovněž obsahuje 4-pólový konektror se speciální sběrnicí Sat-Bus pro řízení poddružných (Satellite) přístrojů systému CANCockpit.
Lze naprogramovat i varovná hlášení při překročení různých hodnot atd.(tlak, teplota, nádrž paliva).

Příklad sestavy:

str4-2

Příklad konfigurace:

str4-3

Ukázka programování:

str4-4

Série Viewline

Řada Viewline představuje moderní provedení palubních přístrojů. Poskytuje velkou variabilitu vzhledů, Viewline_mpočínaje černým nebo bílým pozadím, konče řadou výměnných rámečků v devíti variantách – tři barvy – bílá, černá a stříbrná a tři tvary – oblý, hranatý a plochý. Podsvícení je řešeno úspornými LED diodami.

Série Cockpit International

CockpitinterPalubní přístroje série Cockpit International vyhovují náročným podmínkam nasazení ve všech odvětvích automobilového průmyslu. Mají vysoký rozsah provozních teplot, jsou snadno čitelné a naprosto spolehlivé.

Série Cockpit Vision

CockpivisionPalubní přístroje série Cockpit Vision umožnují snadnou čitelnost díky speciálnímu zvětšovacímu sklu, podsvícení přístroje, které je možné dodat v různých barvách.

Upozornění: Palubní přístroje serie „White“ nejsou prodejné na evropském trhu, jsou určené pouze pro USA

Tachometr ETacho 1323

1323Tachometr 1323 je vhodný pro aplikace, kde je vyžadováno propojení s tachografem (analogovým i digitálním). Je dostupný v provedení se sběrnicí K-Line a CAN-bus, v tomto případě vyžaduje ke své činnosti přítomnost tachografu, od kterého příjímá všechny signály o rychlosti, stav kilometrů, čas. Je možné dodat i tzv. stand alone provedení, které nevyžaduje tachograf a je propojen pouze se snímačem rychlosti na převodovce vozidla (3 i 4 vodičový snímač). Průměr (140mm) tohoto tachometru je shodný s průměrem klasického analogového tachografu, proto jej lze za něj zaměnit a použít ho jak ve verzi Stand Alone, tak při domontáži tachografů MTCO (analogový radioformát) tak DTCO (digitální tachograf).

V e-shopu jsou bližší specifikace Etacho