Palubní přístroje VDO


Série Cockpit International

Série Cockpit Vision

Nejen pro marínu

Plug&Play

CAN přístroje série Ocean Line

Pro malosériovou výrobu

Programovatelné CAN přístroje

série CAN Cockpit

Série View Line

Série Modul Cockpit

II generace

Nabízíme Vám palubní přístroje VDO s množstvím různých kombinací rámečků, průměrů a rozsahů. Je na Vás, aby jste vybrali palubní přístroje dle Vašich požadavků na design a potřeby.

Na e-shopu objednáte teploměry a otáčkoměry. Vše ostatní můžete objednat na mailu epxedice@mechanikadc.cz.

Stačí si vybrat v katalogu a e-mailem zaslat číslo přístroje (Part number). Pokud nenajdete,co jste hledali, neváhejte nás kontaktovat, z portfolia palubních přístrojů Vám dodáme cokoli od VDO. V případě dotazů nebo nejasností volejte číslo 412 531 547.

Aktuální katalog naleznete zde

Série CANCockpit

Veškeré signály (spotřeba paliva, teplota oleje, tlak oleje, napětí palubní sítě atd.) se získávají ze standardní sběrnice CAN (SAE J1939,CAN Open), nebo z analogových a frekvenčních vstupů a dle Vašich požadavků (snadno naprogramovatelných pomocí programu VDO WinGauge) se zobrazují na displeji přístrojů CANCockpit. Velice flexibilní systém, který umožňuje úsporu Vašich finančních prostředků a úsporu místa na palubní desce. Není nutné na zakázku vyrábět drahé palubní desky, stačí Vám CANCockpit.

Pozn.: všechny vstupy (analogový, frekvenční, proudový) a výstupy jsou plně uživatelsky programovatelné. Pokud nelze data získat ze sběrnice CAN (vozidlo jí neobsahuje) lze využít tyto vstupy k měření hodnot z jakéhokoli snímače (tlak, teplota, otáčky).
Master přístroj rovněž obsahuje 4-pólový konektror se speciální sběrnicí Sat-Bus pro řízení poddružných (Satellite) přístrojů systému CANCockpit.
Lze naprogramovat i varovná hlášení při překročení různých hodnot atd.(tlak, teplota, nádrž paliva).

Příklad sestavy:

str4-2

Série Viewline

Řada Viewline představuje moderní provedení palubních přístrojů. Poskytuje velkou variabilitu vzhledů, Viewline_mpočínaje černým nebo bílým pozadím, konče řadou výměnných rámečků v devíti variantách – tři barvy – bílá, černá a stříbrná a tři tvary – oblý, hranatý a plochý. Podsvícení je řešeno úspornými LED diodami.

Série Cockpit International

CockpitinterPalubní přístroje série Cockpit International vyhovují náročným podmínkam nasazení ve všech odvětvích automobilového průmyslu. Mají vysoký rozsah provozních teplot, jsou snadno čitelné a naprosto spolehlivé.

Série Cockpit Vision

CockpivisionPalubní přístroje série Cockpit Vision umožnují snadnou čitelnost díky speciálnímu zvětšovacímu sklu, podsvícení přístroje, které je možné dodat v různých barvách.

Upozornění: Palubní přístroje serie „White“ nejsou prodejné na evropském trhu, jsou určené pouze pro USA