Digitální tachograf


DTCO 1381

Rel. 1.0 – 2.1

DTCO 1381

Rel. 2.2

DTCO 1381

Rel. 3.0

Digitální tachograf

Digitální tachograf je zařízení, které, narozdíl od analogového tachografu, ukládá informace o řidiči, voze a jízdě v podobě digitálních dat na kartu řidiče a do vnitřní paměti tachografu. Tato data mohou být následně stažena a vyhodnocena v počítači firmy.

Zajišťujeme prodej, výměnu, domontáž a atest všech digitálního tachografů. Další služby, které Vám můžeme poskytnout, patří vyndání zaseklých karet, aktualizace firmware, stažení a zpracování dat z tachografu a karet, výměna baterie tachografu a čištění slotů karet. Současně zajišťujeme prodej veškerého potřebného vybavení pro stahování, archivaci a zpracování dat DTCO a karty řidiče.

Pro pracovníky středisek AMS provádíme školení na ověření a montáže digitálních tachografů v našem novém školícím středisku. Školit Vás budou naši odborníci s certifikáty VDO Automotive a ÚNMZ. Po ukončení školení obdržíte protokol nutný pro následující autorizaci pracovníky ČMI a ÚNMZ na provádění ověření DTCO. Prodej schváleného servisního softwaru a kalibračních pomůcek pro ověření digitálních a analogových tachografů VDO.

Vše potřebné nabízíme na našem e-shopu, včetně nejnovějšího tachografu DTCO 4.0Pokud si chcete domluvit výměnu, ověření, servis, nebo se jen potřebujete poradit, volejte číslo 412 514 942.

Provádíme upgrade digitálních tachografů VDO

Upgrade tachografů DTCO 1381 rok 2006-2007 Rel.1.2 Upgrade digitálního tachografu DTCO 1381  (automatické nastavení činností řidiče při vypnutí/zapnutí zapalování )

Upgrade tachografů DTCO 1381 rok 2012 Rel.2.0 Upgrade digitálního tachogafu DTCO 1381 – aktivace VDO Counter a DTCO SmartLink