Stahovací zařízení


Stahovací zařízení

TÉMA: Stahovací zařízení – DLK Pro download key pro digitální tachografy
Tachografy jsou pevnou součástí vybavení vozového parku. Povinně sbíraná a kontrolovaná data však nemusíte složitě evidovat ani využít několik zařízení současně. Pomocí moderního vybavení splníte veškeré náležitosti, ušetříte svůj čas ke zpracování dat a zároveň můžete efektivně využít získané informace k zvýšení produktivity práce nebo i zavést rozumná úsporná opatření. Stahovací zařízení DLK Pro download key představuje mobilní řešení s přehledným ovládáním a s okamžitým přístupem k datům jak z digitálního tachografu, tak z osobních karet řidičů.

Zařízení vhodné pro všechny typy dopravy

Zařízení zaujme kompaktním designem, snadno se přenáší, zabudovaný akumulátor garantuje dlouhou výdrž i při častém stahování dat. Odpadá starost s neforemným zařízením, které musíte často kontrolovat a dobíjet.

Zařízení plně vyhoví legislativním požadavkům EU, stahuje a archivuje všechny typy karet ze systému digitálních tachografů, je kompatibilní s jakýmkoliv výrobcem. Největší devizou zařízení je mimořádná všestrannost. Čtečka karet dovoluje stažení jakékoliv karty kdekoliv a kdykoliv. S novým vybavením můžete přejít na vyšší uživatelskou úroveň, aniž byste museli investovat další peníze a měnit stávající a používané karty.

Snadné ovládání a všestranné využití

Přehledný displej je dobře čitelný, ovládání si uživatel zažije velmi rychle. Výhodou jsou i drobné vychytávky, kterými je například automatické připomenutí nutného stažení dat v intervalech daných nařízením (ES) č. 581/2010. Dotykový displej zobrazuje přehled stahovaných dat, ale také i kapacitu akumulátoru. Krátkým pohledem získáte ucelenou informaci, není třeba tápat v menu a jednotlivá data skládat postupně.

Zařízení umožňuje jednoduchý a rychlý přenos do počítače nebo dalších zařízení pomocí zabudovaného rozhraní USB, současně dává možnost ukládat data na samostatný flash disk až do objemu 2 GB. Prakticky řešené je také softwarové vybavení, které není nutné instalovat do počítače. Přímo v DLK Pro můžete konfigurovat požadované datové bloky, se kterými budete pracovat.

Okamžitý přístup k datům, navíc i v češtině

Čtečka karet rozšiřuje využití, zařízení je možné využít nejen jako sběrač dat z karet řidičů, ale otevírá možnost napojení dalších dat z karet podniku, dílenských nebo kontrolních karet. Neméně příjemná je možnost nastavit ovládání v češtině a aktivovat automatickou aktualizaci přímo z webu VDO.

Nechte si doporučit zařízení, které vám opravdu usnadní zpracování i sběr dat. DLK Pro download key je nástrojem vhodným pro jakkoliv velkého i malého dopravce.

Přidat odpověď