Palubní přístroje VDO


Série

Cockpit International

Série

Cockpit Vision

Série

SingleViu 

Nabízíme Vám palubní přístroje VDO s množstvím různých kombinací rámečků, průměrů a rozsahů. Je na Vás, aby jste vybrali palubní přístroje dle Vašich požadavků na design a potřeby.

Na e-shopu objednáte teploměry a otáčkoměry. Vše ostatní můžete objednat na mailu expedice@mechanikateplice.cz.

Stačí si vybrat v katalogu a e-mailem zaslat číslo přístroje (Part number). Pokud nenajdete,co jste hledali, neváhejte nás kontaktovat, z portfolia palubních přístrojů Vám dodáme cokoli od VDO. V případě dotazů nebo nejasností volejte číslo 412 531 547.

Série SingleViu

SingleViu_mNová generace palubních přístrojů VDO v moderním provedení, s možností připojení klasického analogového snímače ( otáčky, rychlost, teplota, tlak, stav paliva, … ) nebo připojení ke sběrnici CAN SAE J1939. Každý přístroj je vybaven varovnou kontrolkou, u které lze nastavit hodnotu pro indikaci. Nabízí různé možnosti barevného podsvícení - k dispozici jsou bílá, oranžová, červená, žlutá, zelená, modrá a nastavení intenzity podsvícení.

Série Cockpit International

CockpitinterPalubní přístroje série Cockpit International vyhovují náročným podmínkam nasazení ve všech odvětvích automobilového průmyslu. Mají vysoký rozsah provozních teplot, jsou snadno čitelné a naprosto spolehlivé.

Série Cockpit Vision

CockpivisionPalubní přístroje série Cockpit Vision umožnují snadnou čitelnost díky speciálnímu zvětšovacímu sklu, podsvícení přístroje, které je možné dodat v různých barvách.

Upozornění: Palubní přístroje řad Viewline, Modulcockpit, CANcockpit a Ocean Line byly staženy z výrobního programu fy Continental a nadále již nejsou dostupné.