Snímače a plováky


Snímače tlaku, teploty, rychlosti, otáček

Veškerý sortiment výrobce VDO

Snímače tlaku

Snímače teploty

Spínače teploty

Spínače tlaku

Snímače otáček

Snímače pro analogové tachografy

Snímače pro digitální tachografy

Trubkové plováky

Snímače impulsů, tlaku, teploty, rychlosti, otáček, plováky,…

Dodáme Vám jakýkoliv typ snímače z produkce  VDO. Od snímačů tlaku, rychlosti, otáček, teploty, plováky do nádrží paliva atd. Stačí si jen vybrat na našem e-shopu nebo zaslat objednávku na požadovaný snímač na mail expedice@mechanikateplice.cz. Naprostou většinu snímačů máme stále sklade.

Specialitou jsou snímače určené pouze pro tachografy (všechny typy stále skladem) počínaje klasickými snímači pro analogové tachografy EC (příp. NEC) 2159.XX – 3,4 vodičové, až po kódované snímače 2171.XX určené pro analogové tachografy MTCO 1324 VDO (Kienzle), Stoneridge (Veeder Root), a snímače KITAS II+2171.XX určené pro digitální tachografy VDO DTCO 1381 , Stoneridge, Actia. Pokud jste zde nenašli, co jste hledali, kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky, jsme schopni dodat téměř všechny produkty firmy VDO.

Katalogy ke stažení zde

Upozornění: výroba snímačů KITAS 2170.XX již byla ukončena, vyrábějí se pouze snímače KITASII+ 2171.XX, kterými můžete zpětně nahradit KITAS 2170.XX. V případě dotazů nás prosím kontaktujte.

Snímače hladinyplovak_pakovy_univ

Uvnitř nádrží je potřeba sledovat výšku hladiny, k tomuto účelu slouží elektronické snímače hladiny. Snímač hladiny má za úkol snímat její aktuální stav a dodávat odpovídající signál řídící jednotce nebo ukazateli na přístrojové desce. Snímače hladiny jsou určeny k měření výšky hladiny paliva v nádržích i rezervoárech vozidel. Jejich využití je velice široké, například v automobilech, stavebních a speciálních strojích, v letadlech (ultralight), na jachtách. Dodáváme snímače hladiny z produkce VDO. Tyto snímače jsou plovákové, ve dvojím provedení a to pákové a tubusové. snimac_hladiny_tubus_kovTubusové snímače jsou buď plastové se sacím košem, nebo kovové bez sacího koše. Dodávány jsou v konkrétních délkách v rozsahu cca 15 cm až 130 cm. Pákové snímače lze přizpůsobit různě velkým nádržím, jsou vesměs plastové a univerzální. Veškeré snímače jsou určeny pro napětí 6 až 24 V. Projděte si naši nabídku snímačů, pokud zde nenajdete, co hledáte, neváhejte nás kontaktovat. Jsme schopni vám dodat téměř veškeré produkty firmy VDO. Nabízíme rovněž technické poradenství ohledně výběru nejvhodnějšího snímače, pro vaše konkrétní potřeby.

Snímače otáček

Snímače jsou nezbytné pro řízení nejrůznějších systémů. V připravené kategorii si můžete Kitas_2171-20vybírat snímače otáček z produkce VDO. Tyto vysoce kvalitní výrobky jsou vyvinuté a vyrobené podle přísných požadavků automobilového průmyslu. Své využití najdou v automobilech, užitkových vozech, nebo i v průmyslové elektronice. Snímače otáček, případně rychlosti, dodáváme v různých provedeních, které se liší podle principu snímání. Naleznete zde indukční snímače, snímače s Hallovým senzorem, generátory pulzů (převodník z mechanického náhonu na elektrický signál).  V automobilech jsou nejčastěji používané první dva druhy snímačů. Indukční snímače pracují na principu magnetické indukce. Snímač využívá elektromagnetické indukce vyvolané změnou magnetického toku cívkou snímače. Druhý typ pracuje na principu Hallova jevu v polovodičích, díky tomuto jevu se těmto snímačům říká Hallův snímač. Veškeré snímače jsou určeny pro napětí 6 až 24 V, s použitím v automobilech, stavebních a speciálních strojích, v letadlech i na jachtách. Specialitou v naší nabídce jsou potom snímače určené pouze pro tachografy, snímače KITAS.

Snímače tlaku a spínače tlaku

snimac_tlakuV připravené kategorii naleznete Snímače a spínače tlaku z produkce společnosti VDO. Tyto snímače jsou určeny například pro snímání tlaku oleje, vody, turba apod. Dostupné jsou v široké škále provedení s využitím pro různé tlaky v rozsahu od 2 až do 25 bar. Vybírat tak můžete z řady typů, s různými závity, v provedeních s varovným kontaktem nebo bez něho. Veškeré snímače jsou určeny pro napětí 6 až 24 V. Nacházejí široké využití, zejména v automobilech, stavebních a speciálních strojích, ale i jinde. V případě, že zde nenaleznete, co jste hledali, neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv požadavkem. Poradíme vám a dodáme vám přesně ty technologie, které potřebujete. Jsme připraveni vám zajistit jakýkoliv typ snímače tlaku z produkce VDO.

Snímače teplotysnimac_teploty_oleje

Snímače teploty slouží ke kontrole teploty důležitých systémů vozidla, ať už jde o teplotu motoru, oleje nebo třeba chladící kapaliny. Obdobně jako u ostatních snímačů nabízíme celou řadu typů až do teploty 150 °C. Snímače od firmy VDO jsou přesné a odolné. Rychlost a přesnost snímačů závisí na konstrukci zařízení. V naší nabídce zahrnujeme nejjednodušší snímače, které slouží k obecné orientaci až po velmi složité a precizně zpracované nástroje pro měření s vysokým rozlišením a přesností. Konstrukce a provedení může dovolit i přímou montáž snímačů do potrubí či součástí motorů. Můžete je objednat na našem e-shopu. Opět platí, že se na nás můžete obrátit s libovolným dotazem. Pokud jste nenašli požadovaný snímač na e-shopu, napište nám e-mail na expedice@mechanikateplice.cz a daný typ Vám zajistíme.

TPMS – Tire Pressure Monitoring System

Speciální případ snímače tlaku v pneumatikách, který je implementován přímo na vnitřní plášť pneumatiky. Více o něm na vlastní stránce zde.