Snímače hladiny (plováky do nádrží paliva)


Elektronické snímače hladiny zajišťují průběžné sledování výšky hladiny paliva v nádrži a zabezpečují tak velmi jednoduchým způsobem bezchybný chod vozidla. Kontrola hladiny paliva by bez těchto snímačů byla nepoměrně složitá a nepřesná. Každý řidič vozu si bez zvláštní pozornosti zvykl na spolehlivou a čitelnou kontrolu v pohodlí na palubní desce. Sledování zbývajícího paliva je životně důležité samozřejmě i u jiných strojů, lodí a letadel.

Zaměřujeme se na speciální snímače včetně snímačů hladiny z produkce vysoce kvalitního výrobce VDO (VDO – obchodní značka koncernu Continental). Nabízíme vám snímače jak plovákové, tak tubusové. Tubusové snímače jsou klasické plastové produkty se sacím košem, druhou variantou jsou robustní kovové bez sacího koše. Dodávány jsou v konkrétních délkách podle vašich požadavků z rozsahu 15-130cm. Pákové snímače se snadno přizpůsobí velkým nádržím. Nejčastěji jsou vyráběné z odolného plastu. Veškeré snímače jsou připravené k napojení na napětí 6-24V. Jejich instalace je jednoduchá, závisí na rozsahu a místu použití.

Dodáme vám jakékoli snímače k univerzálnímu využití, v naší nabídce jsou však i měřící zařízení atypická. Produkce VDO patří mezi špičku ve svém oboru, nabízíme vám jejich kompletní portfolio za bezkonkurenční cenu. V rámci dodávky zařízení vám samozřejmě garantujeme nejen vysokou kvalitu, přesnost a spolehlivost – ale i kompletní záruční i pozáruční servis.

 

Snímač hladiny tubus – schéma:

Snimac paliva - tubusový

Snímač hladiny paka:

snimac_hladiny_paka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Snímač hladiny tubus kov:

snimac_hladiny_tubus_kov

 

 

 

 

 

 

 

 

plovak_pakovy_univ