Snímače teploty


Snímače teploty jsou základním prostředkem v oboru měření a zajišťují primární informaci o teplotě zpracovávaného materiálu, stavu stroje i okolního prostředí. Pro řadu oborů i výrob je právě teplota zásadní veličinou pro zabezpečení kvality a bezpečnosti. Mnoho strojů je přímo závislých na zjištění a kontrole teploty jako ochrany proti přehřátí, které by mohlo vézt k jejich následnému poškození. Přesné a včasné měření teploty se prolíná všemi obory v průmyslu i nástroji běžné denní potřeby.

Rychlost a přesnost snímačů závisí na konstrukci zařízení. V naší nabídce zahrnujeme nejjednodušší snímače, které slouží k obecné orientaci až po velmi složité a precizně zpracované nástroje pro měření s vysokým rozlišením a přesností. Konstrukce a provedení může dovolit i přímou montáž snímačů do potrubí či součástí motorů. Rovněž velikost závisí na účelu využití.

V naší nabídce zpracováváme řádově nejčastější typy z produkce společnosti VDO (VDO – obchodní značka koncernu Continental) . Samozřejmě v případě vašeho zájmu vám doporučíme a dodáme i méně typické snímače. Na základě našich profesionálních zkušeností vám i pro zaběhnutý provoz můžeme doporučit novinky, které výrazně vylepší kvalitu a jednoduchost obsluhy. Spolupracujeme se zahraničními výrobci a ke všem dodávaným zařízením vám garantujeme nejvyšší jakost. Společně s dodávkou jsme schopni se postarat i o kompletní záruční i pozáruční servis. Nabízené snímače jsou efektivní a ve velmi příznivých cenových hladinách.

Snímač teploty oleje:

snimac teploty oleje

 

 

 

 

 

 

Snímač teploty vody:

snimac teploty vody

 

 

 

 

 

 

Pyrometr pro vysoké teploty:

pyrometr pro vysoke teploty