Snímače tlaku


Snímače tlaku jsou široce využívány zejména v průmyslu, kde se významně podílejí na jakosti výroby. Na přesnosti jejich měření může záviset celá výrobní linka. Sejdeme se s nimi však i v běžně užívaných automobilech a stavebních strojích. Snímač tlaku převádí tlak vody, vzduchu nebo oleje na analogový elektrický signál. Tento signál podléhá dalšímu zpracování do výstupu jednoduché obslužné kontroly nebo složitější aplikace napojené na program počítače.

V naší nabídce jsme pro vás připravili snímače a spínače tlaku z produkce společnosti VDO (VDO – obchodní značka koncernu Continental). Dodávané snímače jsou garancí vysoké kvality pro snímání tlaku oleje i vody. Jsou dostupné ve skutečně široké škále provedení pro jakékoli aplikace. Podle využití můžete volit snímače s různým provedením závitů, s varovným kontaktem i bez něj. V základu jsou v portfoliu zahrnuty snímače pro tlaky v rozsahu 2-25 bar a s určením pro napětí 6-24V.

Jsme připraveni vám poskytnout odbornou konzultaci k jakémukoli zařízení. Navrhneme vám ideální typ s ohledem na požadovaný výstup i typ využití. Všechny dodávané produkty splňují přísné normy jakosti. Vždy se snažíme dodat požadované snímače v co nejkratším čase. Pokud nejsou v aktuální nabídce, budeme pro vás okamžitě kontaktovat přímo zahraniční produkci VDO a zajistíme vám technologii v nejkratším možném termínu.

K veškerým produktům garantujeme záruční i pozáruční servis. Pravidelně rozšiřujeme nabídku a snažíme se veškeré výrobky zajistit vždy ve velmi příznivých cenách.

Snímač tlaku:

snimac_tlaku

 

 

Tlakový spínač:

tlakovy_spinac